opinie klientów

po sesji terapeutycznej

Od kilkunastu lat miałem problem z lękiem, nie chcę wchodzić w szczegóły. Byłem prowadzony przez specjalistę, zmieniałem tabletki, natomiast nic nie przyniosło spektakularnych efektów. W końcu postanowiłem skorzystać z hipnozy i udało się. Nastrój się ustabilizował, a po lękach nie ma śladu. Po zakończonym procesie (łącznie 5 sesji) minęło kilka miesięcy, zgłosiłem się znowu do Pani Sandry w zupełnej innej sprawie i wiem, że śmiało mogę polecić hipnoterapię każdemu, kto boryka się z podobnymi problemami. Może dodam, że byłem u innego hipnoterapeuty wcześniej, na 3 sesjach, natomiast lęki wróciły do 3 tygodni, faktem jest, że hipnoterapia działa, natomiast kompetencje specjalisty to druga istotna kwestia, którą chciałem poruszyć. Pani Sandra jest godna zaufania, w pełni zaangażowana, mająca ogromną wiedzę. Należę do kategorii trudnych klientów, natomiast Pani Sandrze nie zabrakło kreatywności i stanowczości, aby dokonać niemożliwego. Jeszcze raz polecam i serdecznie dziękuję.

Tomasz

Miałem problem z pewnym nałogiem. Hipnoterapeutka wytłumaczyła mi trudności, które mogą się pojawić i możliwości hipnoterapeutyczne. Byłem zdeterminowany na 100% i po 5 sesjach wróciłem do domu i nie poczułem niczego związanego z moim problemem. Do tej pory nie wiem jak to się stało, natomiast kilka miesięcy minęło, a ja nie czuje w najmniejszym procencie, że kiedyś wrócę do nałogu. Pani Sandrze będę wdzięczny do końca życia. Jej autentyczność, profesjonalizm i determinacja mnie urzekła, można powiedzieć, że swoją postawą dała mi siłę do walki.

Majkel

Polecam pracę z p. Sandrą. To prawdziwa pasjonatka co jest wyczuwalne już na początku rozmowy.

Agnieszka

Byłem ciekawy hipnozy od dawna, spodziewałem się czegoś innego i zaskoczyłem się jej prostotą. Poszedłem za tym co mówiła Pani Sandra, dowiedziałem się wiele, czego nie potrafiłem zrozumieć i w efekcie ubocznym mojej ciekawości, poprawiła mi się pamięć kilkukrotnie i teraz z większą chęcią pochłaniam wiedzę. Nie wiedziałem nawet, że byłem zablokowany na przyswajanie wiedzy - problem zawdzięczam szkole do której uczęszczałem 20 lat temu. Jeszcze raz - Dziękuję.

Przemek

Potwierdzam, że hipnoza działa! Przyszedłem z niełatwym problemem, który w całości po prostu zniknął. Sam już traciłem nadzieję. Gorąco polecam

Łukasz

Polecam z całego serca profesjonalne podejście ja leczyłam u Pani Sandry bruksizm. Warto zawalczyć o siebie i swoje zdrowie psychiczne i fizyczne😀

Aneta

Polecam Panią Sandrę Jakubowską, empatyczna, konkretna, z ogromną wiedzą psychologiczną oraz hipnoterapeutyczną.

Ania

Rzadko można spotkać tak uczciwego i prawdomównego specjalistę. Wielkie podziękowania w stronę Pani Sandry za pomoc!

Ironrosin