Odblokuj Swoje życie

Zarezerwuj sesję

i niech to co nie znane, stanie się znane.

Porozmawiamy o tym, co chcesz zmienić i ustalimy termin pierwszej sesji w gabinecie.

Umów się na bezpłatną Konsultację Telefoniczną

Adres

Akademicka 50
44-100 Gliwice
Arena Gliwice Parking P4

Współpraca z

hipnoterapeutami

Jeśli masz ochotę pracować z narzędziami hipnotycznymi lub już jesteś hipnoterapeutą, skontaktuj się ze mną telefonicznie.

Możemy wspólnie wymieniać się informacjami dotyczącymi szkoleń, projektów w kraju i zagranicą. Możemy ćwiczyć między sobą procesy hipnoterapeutyczne, aby móc obiektywnie spojrzeć na swoją pracę. Spotykamy się na superwizjach, gdzie możesz skonsultować swoje przypadki, pod względem merytorycznym, poznasz techniki, które ułatwią Ci pracę, gdy staniesz pod ścianą. Może będziesz miał ochotę wspólnie ze mną tworzyć projekty, produkty lub występować publicznie na różnych wydarzeniach stacjonarnych lub online?

To nie jest propozycja komercyjna. Zdecydowaliśmy się na ten właśnie zawód, aby pomagać ludziom. Celem inicjatywy jest synergiczna praca, wsparcie na każdym etapie naszej pracy, wzrost jakości wykonywanych procesów, rozwój osobisty.

Razem możemy osiągnąć więcej i szybciej. Dlaczego ta propozycja jest warta przemyślenia? Ponieważ oprócz pracy hipnoterapeutycznej jestem również przedsiębiorcą. Moją misją jest szerzenie świadomości na temat hipnozy wśród ludzi, aby każdy polak mógł samodzielnie korzystać z autohipnozy i rozwijać się tak, jak nigdy dotąd. Do realizacji celu potrzeba nas, profesjonalnych hipnoterapeutów, którzy zgodnie z najwyższymi standardami, czystym sercem i otwartym umysłem tworzą lepszy świat. 🙂