Obserwuj nas:
+48 663 882 916
biuro@hipnozazmiany.pl
kontakt

Kontakt

Kontakt

Hipnoza Zmiany Sandra Jakubowska

To co nieznane niech stanie się znane
Dane Kontaktowe
Godziny pracy
Dane do przelewów
Obserwuj nas
Oferta współpracy

Umów Się Na Rozmowę Telefoniczną

Porozmawiamy o tym, co chcesz zmienić i ustalimy termin pierwszej sesji w gabinecie.
Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Chyba, że aktualnie prowadzimy szkolenie lub siedzimy w lesie, wtedy do 3 dni.
Dane Rejestrowe
Dane Adresowe
współpraca

Współpraca z hipnoterapeutami

Jeśli masz ochotę pracować z narzędziami hipnotycznymi lub już jesteś hipnoterapeutą, skontaktuj się ze mną.

Możemy wspólnie wymieniać się informacjami dotyczącymi szkoleń, projektów w kraju i zagranicą. Możemy ćwiczyć między sobą procesy hipnoterapeutyczne, aby móc obiektywnie spojrzeć na swoją pracę. Spotykamy się na superwizjach, gdzie możesz skonsultować swoje przypadki, pod względem merytorycznym, poznasz techniki, które ułatwią Ci pracę, gdy staniesz pod ścianą. Może będziesz miał ochotę wspólnie ze mną tworzyć projekty, produkty lub występować publicznie na różnych wydarzeniach stacjonarnych lub online?

To nie jest propozycja komercyjna. Zdecydowaliśmy się na ten właśnie zawód, aby pomagać ludziom. Celem inicjatywy jest synergiczna praca, wsparcie na każdym etapie naszej pracy, wzrost jakości wykonywanych procesów, rozwój osobisty.
Sandra Jakubowska fot MBuksa-5679
Razem możemy osiągnąć więcej i szybciej.

Dlaczego ta propozycja jest warta przemyślenia? Ponieważ oprócz pracy hipnoterapeutycznej jestem również przedsiębiorcą. Moją misją jest szerzenie świadomości na temat hipnozy wśród ludzi, aby każdy Polak mógł samodzielnie korzystać z autohipnozy i rozwijać się tak, jak nigdy dotąd. Do realizacji celu potrzeba nas, profesjonalnych hipnoterapeutów, którzy zgodnie z najwyższymi standardami, czystym sercem i otwartym umysłem tworzą lepszy świat. 🙂