Obserwuj nas:
+48 663 882 916
biuro@hipnozazmiany.pl
o nas

O nas

o nas

Działalność firmy HIPNOZA ZMIANY

Naszą specjalizacją są hipnoterapie, obejmujące najbardziej zawiłe przypadki. Nie boimy się wyzwań, gdyż one pokazują nam, jak wiele razy możemy się jeszcze zaskoczyć. Jak wiele razy zdarza się klient, który wywraca wszystkie psychologiczne teorie do góry nogami. Trudne przypadki najlepiej uczą, rozwijają i jednocześnie weryfikują.

Hipnoza Zmiany współpracuje z wieloma psychiatrami oraz 5 profesjonalnymi hipnoterapeutami, którzy wyspecjalizowali się w takich obszarach jak: hipnoza seksualna, hipnoza dziecięca, hipnoza rozwojowa, hipnoza terapeutyczna. Długo szukaliśmy osób do współpracy, którzy wykazują się najwyższym wskaźnikiem skuteczności w efektach swojej pracy.

Sandra Jakubowska fot MBuksa fv-5679

Jakie Metody hipnoterapeutyczne stosujemy?

Regresja
hipnotyczna

Regresja hipnotyczna polega na naprawianiu śladu pamięciowego, a konkretnie do znoszenia różnego rodzaju blokad psychicznych powstałych w wyniku silnych przeżyć w przeszłości. Przepracowanie doświadczeń z przeszłości przynosi ulgę i pomaga dostrzec własne słabości w zdecydowanie szerszym kontekście wydarzeń.

respiratory regression
/ Regresja oddechowa

To metoda która łączy ze sobą hipnozę z terapiami opartymi na oddechu. Oddech na poziomie neurofizjologicznym i energetycznym jest silnie sprzężony z mechanizmem regulacji emocjonalej. Regresja oddechowa jest szczególnie efektywna w pracy z osobami, które mają małą świadomość własnych emocji lub których emocje są silnie stłumione.

Techniki pracy
z oddechem

Oddech odgrywa bardzo istotną rolę w procesie hipnoterapii. Praca nad oddechem jest bardzo istotna zwłaszcza w procesie uwalniania lub tłumienia nadmiernych emocji. Stosowane przez nas techniki pracy z oddechem to m.in. medytacja oddechowa, oddychanie przeponowe oraz metoda Buteyko.

Hipnoterapia
kliniczna

Zastosowanie hipnozy pomaga skutecznie łagodzić, zmniejszać lub nawet całkowicie wykluczyć doznania bólowe spowodowane np. przez różne przewlekłe schorzenia – którym towarzyszy ciągły ból, raka czy poród. Hipnoterapia  kliniczna ma również zastosowanie w leczeniu rozmaitych problemów zdrowia psychicznego takich jak np. bezsenność, czy niepokój związany z zabiegami medycznymi.

Eye Movement Desensitization and Reprocessing (EMDR)

W przeciwieństwie do innych terapii, które koncentrują się na bezpośredniej zmianie emocji, myśli i reakcji wynikających z traumatycznych doświadczeń, ta metoda koncentruje się bezpośrednio na pamięci i ma na celu zmianę sposobu przechowywania pamięci w mózgu, zmniejszając i eliminując w ten sposób problematyczne objawy. EMDR jest głównie stosowany w celu przezwyciężenia objawów związanych z zespołem stresu pourazowego.
O nas

gdzie nas znajdziesz

Sandra Jakubowska fot MBuksa-5850v3

Miło mi Was zapewnić, że zostaniecie obsłużeni zgodnie z najwyższą jakością, w zachowaniu norm etyki zawodowej hipnoterapeutycznej i hipnotycznej w miastach: Gliwice, Kraków, Wrocław, Łódź, Warszawa oraz Agnieszka Łudczak prowadzi sesje również ONLINE.

Na Śląsku zapraszam do Gliwic, gdzie przyjmę Cię osobiście lub podczas rozmowy zaproponuję innego hipnotyzera, hipnoterapeutę, który specjalizuje się w Twoim zagadnieniu.

Rozmowa telefoniczna

Porozmawiamy o tym, co chcesz zmienić i ustalimy termin pierwszej sesji w gabinecie.

Sesje w gabinecie

Sesje w gabinecie dostępne w takich miastach jak: Gliwice, Kraków, Wrocław, Łódź, Warszawa.

Sesje On-Line

Jeżeli nie możesz spotkać się z nami w gabinecie, poprowadzimy dla Ciebie sesje również ONLINE.

o nas

Nasza misja

Naszą misją jest spopularyzowanie hipnozy wśród ludzi, aby wszyscy wiedzieli do czego takich narzędzi można użyć oraz samodzielnie korzystali z autohipnozy. Hipnoza znajduje zastosowanie we wszystkich obszarach życia prywatnego oraz zawodowego.
o nas

Sandra Jakubowska

Nie znalazłaś się tutaj przypadkowo. Wołałam Cię po drugiej stronie lustra, przed którym stajesz codziennie rano. Wołałam w śpiewie ptaków, szeleście liści. W końcu trafiłaś do mnie, jestem dla Ciebie. Nie musisz podejmować decyzji o hipnozie, jeśli nie czujesz, że jest dla Ciebie. Natomiast jeśli poczujesz, to wiedz, że nie ma odwrotu.
Koniec z uciekaniem, chowaniem się i stałą walką z mieczem samurajskim z każdym człowiekiem wokół Ciebie. Koniec lęków, koniec z kajdanami, z betonem. Czas zacząć żyć w pełnej zgodzie z ludźmi, naturą, w zgodzie ze sobą. Nie masz problemów przez złe programy w swojej podświadomości. One są bardzo dobre, przeszkadzają Ci, żebyś w końcu coś zauważyła. Coś chce Twojej uwagi, powrotu do domu. Męczy Cię, blokuje, natomiast koniec końców działa dla Twojego dobra, tylko jeszcze nie wiesz jak to możliwe.
Zatem nie pracuje nad skutkiem, nie będę oszukiwać Twojej podświadomości żeby się odczepiła i w inny sposób realizowała swoje braki. Nie będę Cię uczyć kontrolować i życia z tymi blokadami bo to jest bez sensu! Pozwól sobie poznać przyczynę i uwolnij się od blokady, traumy, cierpienia, lęków. Odzyskaj pełnię, realizuj się, spełniaj duchowo, życiowo. Niech Twoja energia wróci na swoje miejsce.
Czego dokonuję na sesjach? Prawdziwej, nie do zakwestionowania transformacji. Uwalniam ludzi od traum, blokad, wszelkich problemów natury psychicznej, psychosomatycznej oraz konsekwencji przeszłości, na które zazwyczaj nie mieli większego wpływu.
Ludzie łapią impas w pewnym obszarze życia i nie wiedzą jak mogą się z niego wydostać albo nie wiedzą jak mogą coś zmienić, co sprawi, że ich życie nie zatoczy kolejnego koła. Jeśli zostaniesz moim klientem, zajmę się Tobą całym swoim umysłem, sercem i duszą, bo właśnie dla Was poszłam taką drogą zawodową, którą stale rozwijam i będę wykonywać już zawsze.
Jestem wyuczonym praktykiem tego zawodu i jestem przekonana, że akurat w przypadku hipnozy niezbędne są 3% teorii względem 97% praktyki. Ten zawód się czuje, po prostu i tworzy samodzielnie kolejne techniki, a nic nam tak dobrze nie wychodzi jak to, czego jesteśmy autorami.

Swoje kwalifikacje otrzymałam ze szkół:

  • National Guild of Hypnotists;
  • Omni Hypnosis Training Center;
  • International Board of Hypnosis;
  • Instytut Neurolingwistyki Rozwoju Osobistego i Hipnozy;
  • Eastern European Association of Hypnotherapists and Clinical Psychologists.
Wyszkolona, krnąbrna, nie dająca za wygraną żadnemu symptomowi.Tylko dla tych, którzy chcą – Hipnoza Zmiany Sandra Jakubowska. Zapraszam!
referencje

Historie z życia wzięte

Opinie naszych klientów po sesji terapeutycznej
To naprawdę działa!
Potwierdzam, że hipnoza działa! Przyszedłem z niełatwym problemem, który w całości po prostu zniknął. Sam już traciłem nadzieję. Gorąco polecam
Łukasz Kordys
Pochodzi z: Opinie Google
Niesamowita atmosfera!
Niesamowita atmosfera od samego wejścia i profesjonalizm. Na każdym kroku p. Sandra daje odczuć, że chce pomóc. Uporałem się z nerwicą i lękami, które miałem od dziecka, a które eksplodowały wręcz na początku pandemii. Ogromne dzięki!
Dariusz J.
Pochodzi z: Oferteo
Prawdziwa pasjonatka!
Polecam pracę z p. Sandrą. To prawdziwa pasjonatka co jest wyczuwalne już na początku rozmowy.
Agnieszka Niesłuchowska
Pochodzi z: Opinie Google
Empatyczna i konkretna!
Polecam Panią Sandrę Jakubowską, empatyczna, konkretna, z ogromną wiedzą psychologiczną oraz hipnoterapeutyczną.
Ania Szkoda
Pochodzi z: Opinie Google
o nas

Agnieszka Łudczak

Jestem certyfikowaną hipnoterapeutką i coachem. Korzystam przede wszystkim z metody Elmana, ale lubię włączać w proces zmiany również pracę z symbolami i z ciałem.
Kocham ludzi: ich różnorodność, inność i wyjątkowość. Pomagam im dostrzec właśnie te cechy w nich samych, nierzadko ukryte pod niską samooceną lub brakiem wiary we własne możliwości.
Lubię pracować z kobietami, które pragną zmiany. Czasem układy rodzinne nie pozwalają im rozwinąć skrzydeł. Razem docieramy do źródła ich wewnętrznej mocy i nagle okazuje się, że mają sprawczość, która zaskakuje i pozwala osiągać cele.
Ze względu na wieloletnie doświadczenie biznesowe rozumiem świat osób zamkniętych w „rozumie” i liczbach. Ułatwiam przełożenie wyobraźni czy siły emocji na działanie w świecie rzeczywistym. Znam pułapki, które czyhają na każdą osobę, która chce coś zmienić w swoim życiu i pomagam klientowi przygotować się na nie tak, aby nie zawrócił z obranej drogi.
Uważam, że w zawodzie hipnoterapeuty, oprócz formalnych kwalifikacji, potrzebne są również doświadczenie, intuicja i elastyczność. Dzięki takiemu połączeniu mogę proces hipnoterapii dostosować do indywidualnych potrzeb danej osoby.  Pracuję online z klientami z całej Polski. Stacjonarnie - w Łodzi.

Moje kwalifikacje:

  • Certified Hypnotherapist – National Guild of Hypnotists
  • Hipnoza od Podstawowej do Zaawansowanej – Omni Hypnosis Training Centre
  • Board Certified Hypnotherapist – International Board of Hypnosis 
  • The Coaching Fundamentals Certificate – IIC&M International Institute of Coaching & Mentoring
  • Akademia Trenera Biznesu – Akademia WSB
o nas

Beata Gancarczyk

Od wielu lat pracuję terapeutycznie zarówno z dziećmi jak i dorosłymi – najpierw jako neurologopeda, terapeuta integracji sensorycznej i coach, obecnie przede wszystkim jako hipnoterapeutka.
Doświadczenie w pracy terapeutycznej przyniosło mi przede wszystkim uważność i holistyczne podejście do każdego klienta.
Umiejętności terapeutyczne rozwijałam na szkoleniach w Polskim Instytucie Ericksonowskim i na szkoleniach w nurcie Gestalt chcąc w pełniejszy sposób pomagać ludziom w osiąganiu celów i zmianie życia na to wymarzone.
Później odkryłam coaching i zauważyłam, że chociaż nie jest terapią to pewne procesy zachodzą podczas sesji coachingowej szybciej i są skuteczniejsze niż podczas tradycyjnej psychoterapii.
I tak trafiłam na pierwsze szkolenia z hipnozy. Nadal uczę się i doskonalę swój warsztat.
Ze względu na doświadczenie w pracy z dziećmi i łatwość wchodzenia w ich pełen fantazji świat z przyjemnością pracuję również z nimi.
Z najmłodszymi ( między 2 a 4 rokiem życia), pracuję swoją autorską metodą wykorzystując elementy zabawy z laleczkami.
Jest to niezwykle skuteczna metoda, która niezwykle do dzieci przemawia.
Z dorosłymi i dziećmi powyżej 12 roku życia pracuję również online ( z nastolatkami dopiero po trzeciej sesji odbytej w gabinecie).
Posiadam następujące kwalifikacje i certyfikaty:
- Szkoła Coachingu Liliany Kupaj
- MSC ( Mistrzowska Szkoła Coachingu ) – Tomasz Kowalik i Magdalena Daraż -Gogół
- Komunikacja Transformująca – Richard Bolstad
- Panorama Społeczna – Lucas Derks
- Barwy Umysłu – Michał Cieślakowski
- National Guild of Hypnotists
- Omni Hypnosis Training Center
- Hypnokids – Barbara Sholl
- Neurodynamiczna Hypnptherapy – Maksym Komar
- Master Hypnosis Training – Maksym Komar, i inne.
o nas

W czym możemy Ci pomóc?

Informacje o tym, w czym pomaga hipnoza znajdziesz również w Zakładce Publikacje.
support-card1.jpg
Medycznie
Leczenie astmy, alergii, zaburzeń układu pokarmowego, wzmocnienie odporności, ginekologia, stomatologia, przygotowanie do zabiegów chirurgicznych
support-card2.jpg
W relacjach intymnych
Zaburzenia erekcji, niskie libido, bolesny stosunek, traumy seksualne, brak orgazmu, przedwczesny wytrysk, itp
support-card5
W nałogach
Palenie, kompulsywne jedzenie, alkoholizm, uzależnienie od słodyczy, narkotyków, leków, sexu, hazardu, uzależnienie od telefonu, komputera, gier, pracoholizm
support-card3.jpg
W psychiatrii
Depresja, traumy, nerwica, zaburzenia snu, choroby psychosomatyczne, zaburzenia odżywiania, problemy z poczuciem własnej wartości oraz z relacjami z innymi, itp.
support-card4.jpg
W pracy z trudnymi emocjami
Poczucie winy, złość, zazdrość, reakcje psychosomatyczne, chroniczny smutek, bezsilność, stres
Oraz w innych problemach
Lista tak naprawdę nie ma końca, dlatego polecamy darmową konsultację telefoniczną lub napisanie prostego e-maila z prośbą o kontakt.
Dowiedz się również jak sam możesz sobie pomóc dzięki autohipnozie.
współpraca

Współpraca z hipnoterapeutami

Jeśli masz ochotę pracować z narzędziami hipnotycznymi lub już jesteś hipnoterapeutą, skontaktuj się ze mną.

Możemy wspólnie wymieniać się informacjami dotyczącymi szkoleń, projektów w kraju i zagranicą. Możemy ćwiczyć między sobą procesy hipnoterapeutyczne, aby móc obiektywnie spojrzeć na swoją pracę. Spotykamy się na superwizjach, gdzie możesz skonsultować swoje przypadki, pod względem merytorycznym, poznasz techniki, które ułatwią Ci pracę, gdy staniesz pod ścianą. Może będziesz miał ochotę wspólnie ze mną tworzyć projekty, produkty lub występować publicznie na różnych wydarzeniach stacjonarnych lub online?

To nie jest propozycja komercyjna. Zdecydowaliśmy się na ten właśnie zawód, aby pomagać ludziom. Celem inicjatywy jest synergiczna praca, wsparcie na każdym etapie naszej pracy, wzrost jakości wykonywanych procesów, rozwój osobisty.
Sandra Jakubowska fot MBuksa-5679
Razem możemy osiągnąć więcej i szybciej.

Dlaczego ta propozycja jest warta przemyślenia? Ponieważ oprócz pracy hipnoterapeutycznej jestem również przedsiębiorcą. Moją misją jest szerzenie świadomości na temat hipnozy wśród ludzi, aby każdy Polak mógł samodzielnie korzystać z autohipnozy i rozwijać się tak, jak nigdy dotąd. Do realizacji celu potrzeba nas, profesjonalnych hipnoterapeutów, którzy zgodnie z najwyższymi standardami, czystym sercem i otwartym umysłem tworzą lepszy świat. 🙂