Obserwuj nas:
+48 663 882 916
biuro@hipnozazmiany.pl
referencje

Referencje

referencje

Historie z życia wzięte

Opinie naszych klientów po sesji terapeutycznej
To naprawdę działa!
Potwierdzam, że hipnoza działa! Przyszedłem z niełatwym problemem, który w całości po prostu zniknął. Sam już traciłem nadzieję. Gorąco polecam
Łukasz Kordys
Pochodzi z: Opinie Google
Niesamowita atmosfera!
Niesamowita atmosfera od samego wejścia i profesjonalizm. Na każdym kroku p. Sandra daje odczuć, że chce pomóc. Uporałem się z nerwicą i lękami, które miałem od dziecka, a które eksplodowały wręcz na początku pandemii. Ogromne dzięki!
Dariusz J.
Pochodzi z: Oferteo
Prawdziwa pasjonatka!
Polecam pracę z p. Sandrą. To prawdziwa pasjonatka co jest wyczuwalne już na początku rozmowy.
Agnieszka Niesłuchowska
Pochodzi z: Opinie Google
Empatyczna i konkretna!
Polecam Panią Sandrę Jakubowską, empatyczna, konkretna, z ogromną wiedzą psychologiczną oraz hipnoterapeutyczną.
Ania Szkoda
Pochodzi z: Opinie Google
Uczciwa i prawdomówna!
Rzadko można spotkać tak uczciwego i prawdomównego specjalistę. Wielkie podziękowania w stronę Pani Sandry za pomoc!
Tomasz Rosiński
Pochodzi z: Opinie Google
Skuteczna w 100%!
Bardzo dziękuję Pani Sandro za pomoc w rzuceniu palenia. Skuteczność w 100% po pierwszej sesji! Polecam.
Roland S.
Pochodzi z: Oferteo
Poprawiła mi się pamięć kilkakrotnie!
Byłem ciekawy hipnozy od dawna, spodziewałem się czegoś innego i zaskoczyłem się jej prostotą. Poszedłem za tym co mówiła Pani Sandra, dowiedziałem się wiele, czego nie potrafiłem zrozumieć i w efekcie ubocznym mojej ciekawości, poprawiła mi się pamięć kilkukrotnie i teraz z większą chęcią pochłaniam wiedzę. Nie wiedziałem nawet, że byłem zablokowany na przyswajanie wiedzy - problem zawdzięczam szkole do której uczęszczałem 20 lat temu. Jeszcze raz - Dziękuję.
Przemek Borowik
Pochodzi z: Opinie Google
Będę wdzięczna do końca życia!
Miałem problem z pewnym nałogiem. Hipnoterapeutka wytłumaczyła mi trudności, które mogą się pojawić i możliwości hipnoterapeutyczne. Byłem zdeterminowany na 100% i po 5 sesjach wróciłem do domu i nie poczułem niczego związanego z moim problemem. Do tej pory nie wiem jak to się stało, natomiast kilka miesięcy minęło, a ja nie czuje w najmniejszym procencie, że kiedyś wrócę do nałogu. Pani Sandrze będę wdzięczny do końca życia. Jej autentyczność, profesjonalizm i determinacja mnie urzekła, można powiedzieć, że swoją postawą dała mi siłę do walki.
Majkel Zielonka
Pochodzi z: Opinie Google
Profesjonale podejście do leczenia!
Polecam z całego serca profesjonalne podejście ja leczyłam u Pani Sandry bruksizm. Warto zawalczyć o siebie i swoje zdrowie psychiczne i fizyczne.
Aneta Tomaszewska
Pochodzi z: Opinie Google
Dostałam nowe życie!
Polecam hipnoterapię u Pani Sandry, już po pierwszej wizycie poczułam zdecydowaną zmianę. Przyszłam do Pani Sandry z chęcią poczucia jakiejkolwiek poprawy, a dostałam nowe życie! Mając już doświadczenie z hipnoterapeutami, mogę z czystym sumieniem potwierdzić wysoką jakość pracy Pani Sandry.
Justyna S.
Pochodzi z: Oferteo
Leki całkowicie minęły!
Moim głównym problemem były stany lekowe, ataki paniki, relacje społeczne, oraz sprawy związane z przeszłością. Myślę, że byłam dość skomplikowanym przypadkiem, jeżeli chodzi o hipnozę, natomiast na ten moment mogę stwierdzić, ze ataki paniki i leki całkowicie minęły, co najbardziej mnie męczyło. Wszystkich niezdecydowanych namawiam aby się odważyli na krok do nowego, lepszego życia.
Kalina Wija
Pochodzi z: Opinie Google
Sandra posiada ogromną wiedzę, oraz umiejętności!
Sandra posiada ogromną wiedzę, oraz umiejętności i z zaangażowaniem dba o swoich klientów. Wskazuje możliwości, ale po stronie klienta jest wybranie własnej ścieżki, dzięki bezpośredniemu stylowi komunikacji nie ma niedomówień. Możliwość kontaktowania się między sesjami jest dużym plusem.
Anna Gn
Pochodzi z: Oferteo
Prawdziwa profesjonalistka z pasją!
Polecam Panią Sandrę. Problem z 15 letnią bezsennością w 3 sesje. Spałam ciągiem max 3 godz. teraz mogę tyle, ile budzik pozwoli. Prawdziwa profesjonalistka z pasją! Nie wierzyłam w hipnozę, gdybym miała inne nastawienie, to 2 sesje byłyby wystarczające. Tutaj kolejny ukłon w stronę Pani Sandry za ogrom kreatywności i cierpliwości.
Krystyna Kosotrzańska
Pochodzi z: Oferteo
Dziękuję pani Sandro!​
Pani Sandra bardzo miło mnie zaskoczyła poświęcając mi czas, rozmawiając ze mną o problemie, który mnie dotyczy dając wskazówki co muszę zrobić. Dowiedziałam się o wielu rzeczach, które mają na nas wpływ i na pewno będę zagłębiać się w ich znaczenie. Dziękuję pani Sandro!
Anna Dudek
Pochodzi z: Oferteo
Ludzkie podejście, pełne zrozumienia!
Ludzkie podejście, pełne zrozumienia od tego mogę zacząć. Problem z układem trawiennym, jak się okazało miał przyczynę w lęku - zniknął. Ogromna wdzięczność, życie odmienione, szczerze polecam!
Stefan Marciniak
Pochodzi z: Oferteo
Hipnotyzuje od samego początku!
Hipnotyzuje od samego początku. Byłem w hipnozie nie raz, pierwszy raz doświadczyłem jej w poczuciu aż takiego bezpieczeństwa i komfortu. Problem z nie wyrażaniem własnego zdania znikł. Szczerze polecam.
Mateusz M
Pochodzi z: Oferteo
Niesamowite doświadczenie!
Spotkanie z Sandra było niesamowitym doświadczeniem w moim życiu Regresja wykonana na kilku spotkaniach miała istotny wpływ na moje życie Polecam
Grzegorz Madej
Pochodzi z: Oferteo
Hipnotyzuje od samego początku!
Profesjonalne podejście. Fachowa wiedza i cenne wskazówki. Polecam!
Mateusz Woźniak
Pochodzi z: Opinie Google