Obserwuj nas:
+48 663 882 916
biuro@hipnozazmiany.pl
sesje terapeutyczne

Sesje

Sesje terapeutyczne

umówić się na sesję

Sesje hipnotyczne oraz hipnoterapeutyczne prowadzone są w miastach: Warszawa, Łódź, Wrocław, Kraków, Gliwice oraz Agnieszka Łudczak prowadzi sesje również ONLINE.
Hipnoza jest ogólną nazwą. My również mamy swoje specjalizacje: hipnoza dzięcięca, hipnoza sensualna, hipnoza rozwojowa, LBL, itd. Każdy z zespołu ma swoje ulubione narzędzia hipnotyczne, swój styl prowadzenia, korzystamy z różnych nurtów hipnozy. Natomiast każdą osobą, która zgłasza się do firmy zajmuję się osobiście. Zaczynamy od rozmowy telefonicznej, kończymy na podziękowaniu za pomoc, za nowe życie.
Czasem kogoś nie przyjmiemy i wskażemy inną drogę do pracy z problemem. Proces zaczyna się od rozmowy, natomiast trwa również w Waszych domach. Kontakt ze mną lub z wybranym hipnoterapeutą jest stały, email, sms, nawet telefoniczny. Zawsze możecie podzielić się swoimi zmianami, jak również słabszymi momentami.

Umów się na rozmowę Telefoniczną

Porozmawiamy o tym, co chcesz zmienić i ustalimy termin pierwszej sesji w gabinecie.
Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Chyba, że aktualnie prowadzimy szkolenie lub siedzimy w lesie, wtedy do 3 dni.
Sesje terapeutyczne

Jak Wyglądają Sesje Hipnozy?

Pierwsza wizyta w gabinecie

W zależności od problemu, pierwsza wizyta może być (ale nie musi) w całości poświęcona na rozmowę i przygotowanie do pierwszej właściwej sesji. Ustalimy plan działania i nauczę Cię, jak wchodzić w stan hipnozy.

Kolejne sesje

Podczas kolejnych sesji odnajdujemy i neutralizujemy wszystkie sytuacje z przeszłości, które doprowadziły do obecnego problemu. Zajmujemy się emocjami i przekonaniami, które stoją na przeszkodzie temu, co chcesz osiągnąć.

Kontakt po 6 miesiącach

Jeśli wyrazisz zgodę, skontaktuję się z Tobą po 6 miesiącach od zakończenia hipnoterapii, żeby sprawdzić skuteczność i zapytać o Twoje samopoczucie.

Bezpłatna rozmowa telefoniczna

Uzupełnij powyższy formularz, aby umówić się na bezpłatną rozmowę telefoniczną. Oddzwonimy do 24 godzin lub do 3 dni jeśli będziemy zajęci organizacją szkolenia. Wstępnie porozmawiamy o problemie oraz ustalimy termin pierwszej wizyty w gabinecie.

Możliwość odbycia 30 minutowej konsultacji z hipnoterapeutą

Jeśli czujesz, że potrzebujesz porozmawiać o swoim przypadku lub dowiedzieć się na czym polega proces hipnoterapautyczny. Możesz wykupić konsultacje w naszym Sklepie i poczekać na kontakt w sprawie ustalenia terminu konsultacji z Panią Sandrą. Drugą możliwością jest wypełnienie formularza kontaktowego lub bezpośredni kontakt telefoniczny.

Jeśli zależy Ci na czasie – polecamy wykupienie konsultacji za pośrednictwem naszego sklepu.

Czas trwania oraz koszt sesji hipnozy

2 godziny – 500 zł/sesja (do 31 sierpnia koszt sesji to 450 zł)

Adres gabinetu

Akademicka 50, 44-100 Gliwice
Arena Gliwice, Parking P4

Po zaparkowaniu na parkingu P4, proszę kierować się schodami w dół, obok głównego wejścia na Małą Arenę (tj obok wejścia C, w stronę ścianki wspinaczkowej). Po wejściu do budynku zauważy Pani tablicę kierunkową do gabinetu hipnoterapii.

Godziny pracy
Poniedziałek-piątek: 8:00-20:00
Sobota: 13:00-14:00
Sesje terapeutyczne

COVID-19 Wskazówki dotyczące bezpieczęstwa

Z powodu dynamiki obostrzeń poinformujemy Cię przed sesją o aktualnych wytycznych stosowanych w gabinecie hipnoterapii.

poinformuj nas przed sesją hipnoterapeutyczną: